funkcjonalnośćLogo-Dywert-Marki-Deweloper

Funkcjonalnie zaprojektowane domy jednorodzinne - segmenty w Kobyłce.


Główne wejście do budynku od wschodniej strony, zlokalizowane przy asfaltowej ulicy.


Po przejściu przez wiatrołap rozpościera sie widok na duży salon.


Salon i zaciszny ogród zlokalizowany z tyłu budynku od strony zachodniej i bezpośrednio przy lesie. Salon doświetlony jest zestawem dwóch dużych drzwi balkonowych, zapewniających przyjemny odpoczynek.


Odpoczynek w salonie uatrakcyjni również ciepły kominek, którego lokalizacja przewidziana jest pod klatką schodową. Rozwiązanie które pozwala oszczędzić powierzchnie salonu.


Budynki posadają własny ogród  i dwa miejsca postojowe dla samochodów.


Wszystkie segmenty posiadają wyodrębnioną, widną kuchnie.Przestrzenie przeznaczone na komunikacje na parterze, a także na piętrze, zostały zaprojektowane wraz z miejscem na wykonanie szaf wnękowych, co pozwoli maksymalnie wykorzystać powierzchnię użytkową domu.Budynki posiadają szerokie, wygodne i bezpieczne klatki schodowe, pod którymi wygospodarowana została powierzchnia  na toaletę, kominek i schowek.Na piętrze zaprojektowane zostały trzy dobrze doświetlone sypialnie, bez żadnych skosów na sufitach, pomniejszających przestrzeń, a także widna łazienka.Dodatkowo segmenty posiadają poddasze z dwoma oknami dachowymi, które zagospodarowane we własnym zakresie może stanowić duży dodatkowy pokój rekreacyjny, suszarnie lub pomieszczenie magazynowe.
Każdy segment będzie posiadał wyodrębnioną działkę ewidencyjną oraz własną księgę wieczystą.

   Domy Kobyłka - Legionów Polskich

DYWERT DEVELOPER

biuro@dywert.pl

Tel. +48  601 157 326

       +48  667 334 679

ZAPRASZAM DO ZAMIESZKANIA W KOBYŁCE